Mitel - Ascom - Aastra  7/24 Destek  Telefon : 0 (212) 346 35 75 Faks : 0 (212) 346 35 70 E-Posta : destek@protim.com.tr

IP Dect

  Ascom IP-DECT sistemi, güvenirliği kanıtlanmış standart DECT teknolojisi ile haberleşmede yenilikçi IP teknolojisini birarada sunmaktadır.

  Ascom IP-DECT sistemi DECT teknolojisinin temel standartlarını korur.Esnek ve güvenilir kablosuz haberleşme çözümüyle,kullanıcılara yüksek ses kalitesi,ortak/kişisel alarm mesajları ve SMS  özellikleri sunar.

  Ses,SMS ve alarm mesajları santral ve baz istasyonları arasında IP ağ üzerinden taşınırken, baz istasyon ve el terminalleri arasındaki haberleşme ,DECT standartında güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleşir.

                    

     Esnek ve Modüler Yapı

     Ascom IP-DECT sistemi, esnek ve modüler yapısı ile desteklediği maximum baz istasyonu ve el ünitesi sayılarıyla, her ölçekte kablosuz sistem gereksinimini karşılayabilecek özelliklere sahiptir.İşletmenin büyüklüğü ve gelecekteki ihtiyacına göre, sadece baz istasyonu ve el ünitesi eklenerek ,sistem multi site operasyonuyla  10.000 baz istasyonu ve 100.000 el ünitesine kadar genişleyebilmektedir. Her baz istasyonu aynı anda 8 konuşma kanalını + 4 data kanalını (alarm ve SMS için) desteklemektedir.
Ascom IP-DECT sistemi, analog, sayısal ve IP olmak üzere tüm IP-PBX santrallerle çalışabilir.Kapsanacak alana ve kullanıcı sayısına uygun olarak yapılandırılabilir.
SIP uyumlu tüm haberleşme sistemleriyle doğrudan bağlanabi­lirken,SIP desteği olmayan sistemlerle ise VoIP Gatewayler aracılığı i­le çalışabi­lmektedi­r.

      Kolay Kurulum ve Yönetme

     Ascom IP-DECT sistemi mevcut ağ yapısına kolaylıkla entegre olabildiği için ek bir donanım gerektirmez.Sistemin, ağ altyapısı ile birlikte tek noktadan yönetilebilir olması sayesinde is gücünden ve yönetim giderlerinden tasarruf sağlanır.Merkez ofis veya uç ofislerdeki baz istasyonlara herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden erişilerek, noktadan bağımsız sistem yönetimi gerçekleştirilir.

     Full Handover ve Roaming desteği

     Ascom IP-DECT sisteminin full handover desteği sayesinde hareketli kullanıcıların görüşmeleri, baz istasyonu kapsama alanları arasında gezerken kesilmez ve görüşme devamlılığı sağlanır.Sistemin Roaming desteği ile farklı yerlerdeki ofisler tek bir kablosuz haberleşme çatısı altında birleşir; çalışanlar aynı el ünitesi ve abone numarası ile farklı noktalardan görüşme yapabilir.                                                                  

  WiFi Dect

   Etkili İletişim Ascom un temel işidir.Ascom felsefesinin merkezinde ,akıllı entegrasyon, maksimum verimlilik ve güvenlik  içerisinde, kişileri ve sistemleri,benzersiz bir yetenekle haberleştirmek yer alır.Geniş bir yelpazede tüm açık standartları destekleyerek PBX , IP PBX , switchler , erişim noktaları veçok daha fazlasını kapsayarak haberleştirir.Ascom VoWiFi  dect telefonlar ,IEEE 802.11a / b / g / n radio ağ standartlarını, VoIP telefon için SIP /H.323 protokollerini karşılamak için tasarlanmıştır.

   Ascom VoWiFi dect telefonlar  .11n ağ kapasitesinin, tüm avantajlarını kullanır.Güvenlikkimlik doğrulama ve yüksek düzeyde ses kalitesinin sağlanması adına 802.11i802.11x ve 802.11e destekler.

 

IP-PBX Bağlantılı VoWiFİ Sistemi 

vowifi1

 

Adres : Nazmi Akbacı İş Merkezi No:244 Maslak/İstanbul/TÜRKİYE

Tel :  0 (212) 346 35 75  Faks : 0 (212) 346 35 70  E-Posta : destek@protim.com.tr 

Mitel - Ascom - Comsat - Aastra - Ericsson - Santral - Telefon - IP Phone - SIP Phone - PBX - IP Santral - UC -  Hemşire Çağrı - Wi-Fi Dect